Hakkımızda

Ziyaretçilerimiz için daha güvenli bir ortam oluşturmak amacıyla, 2020 yılından beri sürekli daha iyisi için düşünür, daha iyisi için çalışırız. Ziyaretçilerimize "hızlı ilan yayın hizmetleri" sunmanın aksine, ziyaretçilerimizin güvenliği için "güvenli ilan hizmetleri" sunma düşüncesini daha fazla benimsiyor ve önemsiyoruz.
 
Sektördeki dolandırıcılık olaylarını çözme yönünde sürekli çalışma ve çabalar yürüten ekibimiz ile, diğer sitelerin aksine mesainin en fazla bölümünü ilan onaylamaktan daha çok ilanları elemeye ayırmaktayız.İlanlar için uyguladığımız sistemsel olarak yapay zeka elemeleri, canlı elemeler ve son olarak ilan bekletmelerine kadar uygulanan bir dizi güvenlik yöntemleri ile evcil hayvan ilan hizmetleri sektöründe en düşük sayıda dolandırıcılık olayı Benimkusum´´da gerçekleşiyor.Binlerce ilan veren ve binlerce alıcı karşısında, web sitemiz de gerçekleşen dolandırıcılık olaylarını rakamlarla size sunmaktan gurur duyarız.
 
Sitemizde hem ücretli hemde ücretsiz olarak evcil hayvan sahiplendirme ilanı açabilirsiniz. Benimkusum.com hiç bir şekilde hayvan satışı yapmamaktadır. Benimkusum.com Uluslararası İnternet yayın kurallarına %100 uygun bir yayın politikası izlemektedir. 5199 sayılı Kanuna dayalı olarak satış yerlerinin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Yönetmeliğe tabi satış yerlerinde iki aylıktan küçük ve aşısı yapılmamış kedi ve köpek yavrusu satılamaz. Sitemiz hayvan sever kişilerin buluştuğu ücretsiz üye olunan, site formatına uygun herkesin ilanlarını sergileyebildiği ücretsiz bir ilan platformudur. Alışveriş yapacağınız ilan sahiplerine mutlaka yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz.
 
Sizi düşünürüz, çünkü güvenle sahiplenin ve sahiplendirin.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
 

E-BÜLTEN

Üyelere özel fırsatlar ve avantajlardan yararlanın, Kampanya ve indirimlerden önce siz haberdar olun